بانیان وضعیت ناگوار اقتصادی» شاکی شدند/ عصبانیت رسانه اسرائیلی از کاندیداتوری رئیسی

قاضی‌زاده هاشمی:

ما ۱۸ برنامه آماده کرده ایم تا بتوانیم تورم را به ۵ درصد برسانیم

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در نشست خبری گفت: بسیاری از کشورها موفق شدند مسئله تورم را حل کنند. ما ۱۸ برنامه آماده کرده ایم تا بتوانیم تورم را به ۵ درصد برسانیم و در این نرخ تثبیت کنیم. ما برنامه خود در این زمینه را چاپ و منتشر کرده‌ایم و از نقد این برنامه‌ها استقبال می‌کنیم».

قاضی‌زاده هاشمی درباره احتمال کناره گیری از کاندیداتوری به نفع آیت الله رئیسی گفت: اولا این را بگویم که  من قرار نیست جهانگیری‌طور در انتخابات شرکت کنم، البته این مسئله توهین به آیت الله رئیسی است چرا که این احساس ایجاد می‌شود که برای کمک به ایشان وارد صحنه شدم. اما به هر صورت در مورد آینده از الان نمی‌توانم تضمین بدهم اما ممکن است زمانی مطرح شود که جبهه انقلاب مطرح است و در این رابطه باید اقدامی انجام داد. در این شرایط با دوستان م می‌کنیم و تصمیم‌گیری لازم را انجام می‌دهیم، اما الان هنوز چنین شرایطی ایجاد نشده است».

مشرق

مطالب مرتبط : انتخابات ، قاضی زاده هاشمی ، رئیسی

ما ۱۸ برنامه آماده کرده ایم تا بتوانیم تورم را به ۵ درصد برسانیم

تورم ,برنامه ,درصد ,برسانیم ,رئیسی ,قاضی‌زاده ,تورم را ,در این ,به ۵ ,بتوانیم تورم ,۵ درصد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

درگيرِ عشق REDVELVET جهان حقوق | lawglobal | سایت جهان حقوق 103821640 علوم کامپیوتر یادداشت های یک f مدرس مشتری مداری CRM مدیریت حرفه ای ارتباط با مشتری علم فرهنگ دلتنگی ما neginerline